Do czego mi w ogóle potrzebne są buty?

Buty to chyba najlepszy przyjaciel kobiety. Obecny zawsze i wszędzie, wielbiony, kochany i porządny.

botki na obcasieMoje ukochane botki z zoio.pl/obuwie, zakupione ostatnio stały się idealnym przykładem na przyjaźń damsko-bucią. Chociaż moje zakupy zazwyczaj są opatrzone „potrzebą” danej sytuacji a jak jest u was? Ostatnio zakupiłam rurki czarne, gładkie i całkiem przyjemne do noszenia. Umyślałam sobie całą stylizację dorzucając do niej koszulę w kratę oraz kurtkę skórzaną. Brakowało mi do tego butów, myśląc chwile sprawa stała się jasna i wszystko wpadło na dobór właśnie botków. Pod uwagę brałam również trampki czy czółenka. Oczywistym wyborem jednak były że one zostaną wygranymi w tym starciu.

Idealna propozycja w każdej chwili.

To właśnie one prasują do każdego elementu stylizacji.  Czy sukienka czy spódnica czarne botki to zawsze modne rozwiązanie tworząc widocznie świetny komplet. Ostatnio widziałam panią w eleganckiej ołówkowej z koszulą i botkami. Ta propozycja jaką pokazała ta pani rozmiękczyła moje serce tworząc niesamowity look.  Jak nie kochać tak fajnie i dobrze prezentujących się zestawów? Idealnie dopełnienie kolorów i spełnienie idealnej stylizacji. Jestem pewna że ta propozycja przypadnie wielu z was do gustu! Moim przyjacielem właśnie zostały te czarne skórzane botki na płaskiej podeszwie. Jest taka ponieważ mi na takiej wygodnie. Mimo moich przekonań. Warto wybierać piękno i wygodę.

Dobierz dopełniające szczegóły.

Kocham modnie wyglądać, uwielbiam dobrze się ubrać. I nie widzę w tym nic złego. Złe to tylko narzekać i mówić że inaczej można spożytkować każde pieniądze. Ja jestem zdania że powinniśmy cieszyć się z każdej małej rzeczy. I tak ja cieszę się z obuwia i budowania z nich idealnych stylizacji. Komu nie przyszło do głowy nigdy myśl jak bardzo dobrze wyglądać będzie ta koszulka i te spodnie. Albo że te buty nie pasują do tego zestawu. Moda i zestawy z zoiopl to dla mnie wielka stylizacja i uwielbiam tam zaglądać. Wam też polecam