Klasyka rządzi! Sukienki w służbie kobiecości.

Jak wiadomo prawdziwa dama ubrana jest w sukienkę i szpilki. Tylko w takim stroju można było być wożoną karetą.

Kobieta wręcz idealnie wpasowuje się w eleganckie stroje, klasyka usłana jest wszelkimi stylami opartymi właśnie na lepszym wyglądzie w długich balowych studniach. I tak podsycało się płomień namiętności – co miało wpływ na dobór lepszego partnera. Dodatkowo miało to wpływ na większą odwagę oraz większe poczucie własnej wartości. Ja swoją pierwszą sukienkę kupiłam na : zoio.pl/odziez-damska/sukienki

Dziś sukienki przybrały rodzaj wyjątkowości i zakładania ich tylko na ważne okazje.

Moim zdaniem w niepamięć odeszła pewna historia sukienek i ich znaczenie. Dużo smutniejsze jest iż coraz mniej kobiet potrafi chodzić w szpilkach, co niestety kończy się śmiesznymi filmikami na YouTube. Chód w szpilkach to pełen gracji i pokazania swojej zgrabności sztuka. A ponieważ jest to tylko i wyłącznie zasługa swojej nauki, tak osiągniecie tego celu powinno być powinnością każdej z nas!

My kobiety uwielbiamy zakupy, kochamy być eleganckie i sprawiać dużo zamieszania w około siebie.

Uwielbiamy być kokietowane, dostawać prezenty. Gotowa do zwalczenia przeciwności losu w idealnych strojach. Podkreślając swoją kobiecość. I aż swoje zalety, czy to złe? Myślę że to więcej niż dobrze. Jest to pewne bazowanie na poprzednich wiekach gdzie kobieta uchodziła za wzór, za coś co powinno być piękne, coś co zasługuje na najlepsze rzeczy.

sukienka z marmurkowym wzorem i czerwonym paskiemIdealny styl to dziś prosta gładka sukienka z odpowiednio dobranymi dodatkami.

Piękne ubrania to dziś kwestia sporna ponieważ liczy się jakość oraz to z czym połączysz. Im jakiś dodatkowy element będzie bardziej indywidualny tym lepiej. Dziś kwestia dodatków czy fryzury jest bardzo ważna. Staram się aby moja szafa miała często i gęsto od sukienek. Jednak jak każda z was zdaje sobie sprawę że w leginsach na człapanie po domu jest idealna.

 

 

 

biała koszulka i jeansy

Dziś pewną rolę przejęły spodnie w naszych szafach, odrobina szaleństw i połączeń ze szpilkami jest połączeniem idealnym.

Jeśli pragniesz poczuć się wyjątkowo, łącz tak odległe brzegi.

Pozdrawiam