O Nas

Moda kobieca to zawsze problem. Z załogą naszego bloga znajdziesz tu proste rozwiązania, które pomogą ci przeistoczyć się z szarej myszki w lwicę salonową. Nie musisz wcale kierować się naszymi wskazówkami…

…ale z nimi będzie o wiele zabawniej.

Dziewczyna z rozwianymi włosami - moda kobieca nie musi być problemem
Poczuj się wolna.

 

Nasz przewodnik po świecie mody to twoje zabezpieczenie przed popadnięciem w tzw. samozachwyt i zadufanie. Moda to nie zalecenia kreatorów czy niezwykłe projekty – moda to twój własny, indywidualny styl!

Będziemy starać się współpracować z naszymi Czytelniczkami i Czytelnikami by wydobyć z was to co najważniejsze – indywidualne piękno. W modissimo.pl wyznajemy zasadę, że nie ma brzydkich ludzi – istnieje tylko brak stylu. Prawdziwy styl to właśnie wydobycie na wierzch swoich zalet i przekucie wyimaginowanych wad w silne strony.

O nas

Na razie nasz zespół jest wciąz rozbudowywany i może zmienić się w każdej chwili. Wszystkie z nas mają jednak pasję do mody i talenty – od polowania na przeceny w markowych sklepach do kreatywności przy wyszukiwaniu nietypowych ciuchów w szmateksach. Znamy się na kolorystyce… i na modnych nowoczesnych gadżetach. Będziemy przedstawiać się powoli w miarę rozwoju naszej strony!