Na jakie rzeczy warto postawić latem w stylizacjach do pracy?

Wszystkie bez myśli zwątpienia oczekujemy nadejścia lata. Lecz i podczas niego spotykamy się z sytuacjami, w których potrzebujemy pomocy. Gdyż od zawsze towarzyszy nam problem co założyć do pracy? Tym bardziej w takie upalne dni jak już mieliśmy okazję przeżyć tego lata. Jak możemy łączyć nasze rzeczy tak abyśmy codziennie nie wyglądały identycznie?

Typowy dress code, w różnych firmach potrafi się różnić nawet o sto osiemdziesiąt stopni. Pomimo panujących upałów pamiętajmy aby nasza bielizna nie prześwitywała. Nawet kiedy jest to bardzo modne i wybieramy rzeczy z cienkich materiałów. Także zwracajmy uwagę na długość wybieranych przez nasz rzeczy. Lecz z pewnością nie starajmy się, w żaden sposób starać się ograniczać. Temu też przedstawimy wam co wypada nosić do pracy tego lata i nie naginać, w żaden sposób biurowego dress code.

Po pierwsze eleganckie żakiety lub marynarki.

stylizacje do pracyŻakiety lub marynarki to podstawa wielu biur. Ich nigdy nie powinno zabraknąć w żadnej kobiecej garderobie. Świetnie wyglądają w połączeniu zarówno z ukochanymi przez nas jeansami po w pełni eleganckie spodnie. Strzałem w dziesiątkę, bez wątpienia postawienie na żakiet w kolorze dopasowanym do reszty stylizacji. Jeśli to dla Ciebie za mało i chcesz trochę się wyróżnić. To możesz dodać do żakietu pasek i się nim przewiązać. Dzięki czemu zyskamy efekt wow, a nasz wygląd będzie prezentował się z goła inaczej.

Powracające do łask kardigany.

Jeżeli czujesz że żakiety czy marynarki to nie Twój świat. To sweterki, a w szczególności modele rozpinane, będą idealnym zamiennikiem dla eleganckich żakietów. Dodatkowo postawienie na delikatne sweterki z pewnością będzie dobrym wyborem w upalne letnie dni.

Eleganckie garnitury i tuniki do pracy.

Bez problemu jesteśmy w stanie znaleźć zarówno garnitury jak i tuniki, wykonane z przewiewnych tkanin. Dzięki czemu wybierając garnitury będziemy również mogły się czuć w pełni komfortowo. Dodatkowo pozwalają nam na łączenie ich z innymi częściami naszej garderoby takimi jak krótkie spodenki o długości do kolan oraz kultowe spódnice.