Paznokcie jak o ważna część stylizacji.

Świetnym odnośnikiem ciężaru są paznokcie. Przełamują kolory, wygrywają stylem, pokazują drapieżność.

Naszą największą bronią są paznokcie te można opracowywać na wiele sposobów. Szczególnie kiedy nasza stylizacja ma jeden kolor. Starajmy się załagodzić to czymś z dodatków. I tu z ratunkiem przychodzą nam różne rozwiązania na wykorzystanie paznokci. Czy to założymy tipsy, żele czy hybrydy, Tu dla mnie najlepszym rozwiązaniem są hybrydy. Nie tylko trzymają się długo i robi się je szybko. Dodatkowo bardzo wzmacniają paznokcie i wpływają na ich lepszą kondycję. W przypadku stylizacji starajmy się już z przewidzeniem wiedzieć jaki kolor będzie ona miała aby nasze paznokcie nie czyniły z nas jednej czerwonej, różowej, fioletowej kupce.

Dobieraj mądrze aby wszystko miało sens.

Jest to skierowane dla wszystkich Pań, które mają problem z doborem odpowiednich dodatków i szczegółów. Po pierwsze dobierz kolor bazy, czyli elementu głównego tak aby był on w innym kolorze niż dodatki. Następnie nasze dodatki czyli obuwie, biżuterie, makijaż, torebkę i inne dobierz na zasadzie podobieństw. Tak aby w głównym splocie wszystko pięknie i płynnie przechodziło w dobrze zebrany komplet. Nasza dolna część często lepiej wpływ i jest bardzo spleciona z górą wiec jeśli mamy problem z doborem butów lub jeśli tylko te nam pasują wtedy reszta dodatków musi być inna.

I tak paznokcie sprzyjają dobrym wyborom.

To tutaj nasza stylizacja zacznie się zmieniać i to to miejsce często mimo małego punktu jest najbardziej widoczne. Nie powinniśmy tak pochopnie porzucać tej pozycji, ponieważ to z rąk i dbania o nie wiele osób wnioskuje opinie o Tobie. Dbaj o paznokcie jak o własne zęby, im bardziej zadbane tym ładniejsze będziesz wyglądać. Muszą być zadbane i zawsze otoczone piękną skórą, leczmy i dbajmy o skórki tak aby w pełni były zrobione. Ponieważ to w gruncie rzeczy bardzo o nas świadczy. A im lepiej wyglądamy tym lepiej wypadniemy. I nawet najlepsza stylizacja z pominiętymi paznokciami na nic.