Stylowe ramoneski dla bogactwa Twojego stylu.

Miłość w stylizacjach to nie tylko odpowiedni wybór ciuchów. To wyrażenie siebie.

ramoneskaGdy mój wybór padł na tanią ramoneskę z zoio [https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/ramoneski] wiedziałam że to dobre rozwiązanie. Gdy tylko odpowiednio dobieram jakiekolwiek stylizacje. Chcę wyrażać swoje emocje czy pewne cechy charakteru, szczególnie by ukryć te, których nie chce pokazywać publicznie. Często wybieram raczej ostre stylizacje, czyli takie które pokazują jak bardzo jestem niezależna i dorywam to czego chce. Nigdy nie poddaje się ani nie rzucam słów na wiatr dlatego zaraz pokaże wam jak łatwo zbudować idealną kreacje na jesień opartą o modną ramoneskę w dodatkach z biżuterią oraz jakie buty sprawdzą się w tym perfekcyjnie.

Zacznijmy od butów, czyli co i jak…

Wszystko nader jest zależne od momentu w jakim aktualnie się znajdujemy. Ponieważ nie ma łatwego wyjścia ani prostego rozwiązania na tą sprawę. Nie ma też gotowców więc tworzenie czegoś od podstaw jest miłym akcentem i na pewno pomaga rozwijać swoje możliwości. Ja od zawsze pamiętam jak bardzo lubiłam tworzyć i kreować to czego nie stworzył nikt. Więc moimi ulubieńcami są trampki oraz botki, wiąże się z nich perfekcyjnie stylizacje i chętnie gdy tylko mogę wracam do takich elementów. I tutaj i spódnica i spodnie idealnie się sprawdzają a ja czuje się perfekcyjna. Czy warto? Na pewno.

A jak ja widzę ramoneskę w stylizacji?

Zakup z ZOIO na pewno będzie mocno oparty na spodniach i trampkach. Jest to dla mnie wyznacznik pełnego luzu i elegancji. Ja często opatruję się w tanią ramoneskę, którą dorzucam do wyjścia na miasto czy do znajomych. Czucie się jak we własnej skórze jest zjawiskiem rzadkim ale sprawia najlepszy efekt. Dlatego nie mów jaka jesteś bądź tajemnicza a tylko część faktów ukryj w ubraniu. Unikaj monotonii nawet biel potrafi zamknąć Cię w klatce, jest to złe i automatycznie potęguje uczucie zamknięcia w klatce. Jeśli masz ulubione ciuchy zakładaj je, warto.