Wiosenne propozycje.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, warto by było przyjrzeć się modnym trendom jakie zawładną naszymi szafami. Czasem warto postawić na ponadczasową klasykę jaką są jeansy z zoio. Mimo upływu czasu stanowią u większości z nas podstawę naszych stylizacji.

wiosna stylowo

Pierwszym plusem jaki przemawia za spodniami jest to, że jeansy są wygodne. Dodatkowo super sprawdzają się w stylizacjach nie zależnie czy założymy do nich elegancką koszulę, bluzkę czy choć by sweter. Zakańczając taką stylizację wybierając trampki czy nawet botki. Sprawi to, że jeans trafi w jedno z pierwszych miejsc w naszej szafie. Warto zastanowić się nad na własną kreacją, na którą z pewnością wszystkie mamy mnóstwo pomysłów.

Lecz co trafi na sam szczyt naszych wiosennych propozycji?

Na pierwszym miejscu, u każdej z nas pierwsze miejsce w szafie powinna zająć sukienka. Według mnie warto wiosną postawić na sukienki do kolan. Dzięki temu będziemy czuć się w pełni rześko a dodatkowo z pewnością będziemy chronione przed zdradzieckimi podmuchami wiatru. Do uzupełnienia tej całej wiosennej propozycji możemy dołożyć stylowy żakiet lub na chłodniejsze dni jesionkę. Aby czuć się pewnie warto dopasować własne stylizacje do naszych potrzeb.

Drugie miejsce w moje wiosenne propozycje trafiły sopdnie.

stylowe żakiety

Wspomniane już wcześniej ponadczasowe jeansy czy inne spodnie. Również w nich możemy podkreślić naszą elegancję dodając niezawodne tak jak przy sukienkach marynarki damskie. Lecz wskazana w tym zestawieniu jest biel. Najlepiej w postaci koszuli lub bluzki. Również w tym przypadku warto uzupełnić stylizację w delikatny ale jakże stylowy lekki obcas. Dzięki któremu nasza kobieca sylwetka w spodniach zostanie świetnie podkreślona. Trzeba podkreślić, że taka stylizacja sprawdzi się zarówno w pracy jak i na wyjścia z przyjaciółkami na kawę czy nawet na zakupy.

Ostatnie miejsce na podium na wiosenne propozycje zajmują kombinezony.

Kombinezony ostatnio wróciły do podstaw stylizacyjnych. Dzisiaj możemy spotkać kombinezony praktycznie oparte w swojej stylizacji na sukienkach. Buty jakie sprzyjają kombinezonom to lordy lub balerynki oraz inne buty. Grunt aby były lekkie wtedy idealnie skomponują się z tą stylizacją.

 

Ty również już dzisiaj ułóż w swojej szafie pomysły, na których oprzesz swoje stylizacje. Warto uzupełnić swoje wiosenne propozycje już dzisiaj nie czekając na ciepły powiew wiosny.